ПЛАН заходів Ізюмського КВ ВКП з 20.09.2021 р. по 26.09.2021 р.

Сентябрь 21st, 2021
№ з/п Назва заходу Дата та час проведення Місце проведення Відповідальний виконавець
1 Герметизація всіх оглядових каналізаційних колодязів на головних самопливних колекторах великих діаметрів системи централізованого водовідведення міста До  початку зимового періоду Каналізаційні мережі міста Головний інженр

Майстер каналізаційних мереж

2 Продовження робіт по прочищенню ділянки самопливного каналізаційного колектору по пров. Олександрівський — вул. Муравська Протягом тижня пров. Олександрівський – вул. Муравська Майстер каналізаційних мереж
3 Ліквідація пориву на мережі водопостачання по території колишнього ІОМЗ

20.09.2021 р.

вул. Пролетарська Начальник служби з водопостачання, Майстер з експлуатації водопровідних мереж
4 Очищення мулових карт № 1 і № 2  від осаду Протягом тижня вул. Маршала Федоренко Інженер-технолог МОСК
5 Заміна лінійної засувки та зворотного клапану артезіанської свердловини № 21 21.09.2021 р. в’їзд Сільськогосподарський Начальник служби з водопостачання, Майстер з експлуатації водопровідних мереж
6 Ревізія засувки Д-200 мм на водоводі 1-го підйому по ул.. Лермонтова 21.09.2021 р. вул. Лермонтова Начальник служби з водопостачання, Майстер з експлуатації водопровідних мереж
7 Заміна пожежних гідрантів в кількості 6 од.  на водопровідних мережах міста, ремонт пожежних гідрантів в кількості 6 шт. на водопровідних мережах міста До 31.09.2021 р. Водопровідні мережі мста Начальник служби з водопостачання, Майстер з експлуатації водопровідних мереж
8 Виконання поточних заявок, що надходять до диспетчерської служби підприємства з

20.09.2021 р.

по

26.09.2021 р.

Начальник служби з водопостачання Майстер з експлуатації водопровідних мереж

Майстер каналізаційних мереж

ЗВІТ про проведення робіт по ІКВ ВКП за період 13.09.2021 р. по 19.09.2021 р.

Сентябрь 21st, 2021
 1. Усунені пориви на водопровідних мережах по вул. Пікассо, вул. Європейська, пров. Н. Садовий, 26, вул. Донецька, 10, вул. Пушкінська, 3, 5, 7, вул. Гостинна, 2
 2. Виконані роботи по будівництву оглядового колодязя та ремонту самопливного каналізаційного колектору по пров. Олександрівському.
 3. Встановлено пожежні гідранти на водопровідних мережах по вул. Франка, вул. В. Бескорсого.
 4. Очищені пісковловлювачі міських очисних споруд каналізації від осадів і мулу.
 5. Проведена ревізія пожежного гідранту по вул. Народна, 53.
 6. Замінено пожежний гідрант по вул. Надозерна.
 7. Виконані роботи по заміні запірної арматури (вентилів) на водопровідних мережах міста по вул. Червоногірська, вул. О. Островського, 68.
 8. Ліквідовані аварії на самопливних каналізаційних мережах по заявках, що надійшли до диспетчерської служби підприємства за адресами: вул. Дементьєва, вул. Сонячна, 28, вул. Залізнична, 5.

Головний інженер  ІКВВКП                                      М.М. Кочура

Аварія на каналізаційному колекторі, яка могла на тривалий час залишити нас без водопостачання та водовідведення.

Сентябрь 20th, 2021

Призупинення водопостачання 15 та 17 вересня 2021 року викликало численні запитання у споживачів послуг водопостачання та водовідведення. Нас запитували: Що сталось? Чому відключили воду? В зв’язку з цим, повідомляємо:

08.09.2021 року сталась аварія на загальноміському самопливному каналізаційному колекторі діаметром 1000 мм, який прокладено на глибині 6-7 метрів по пров. Олександрівському.  Причиною аварії стало руйнування не штатного бетонного з’єднання двох труб, передумови руйнування утворились ще при будівництві колектору.

В найкоротший термін потрібно було вжити заходів щодо ліквідації аварії. Одним із заходів мало б бути призупинення водопостачання центральної частини міста та мікрорайону Приладобудівного заводу на час необхідний для проведення підготовчих та аварійно-відновлювальних робіт.  Проте залишити центральну частину міста без водопостачання на тривалий час було неприпустимим, а тому в найкоротший термін потрібен був альтернативний спосіб водовідведення (поза місцем аварії). І такий вихід зі складної ситуації знайшли: для забезпечення проведення підготовки до відновлювальних робіт, не припиняючи водопостачання, проклали 120 метрів обвідного напірного колектору та збудували  дві тимчасові КНС.  Перша тимчасова КНС, на вулиці Муравській, для того щоб “перехопити” стоки,  а друга на вулиці Артема, для пониження рівня стоків в колекторі. Головним завданням обох тимчасових КНС було обезводнення місця аварії для проведення робіт не припиняючи  на тривалий час водопостачання міста.

Під час виконання робіт було переміщено близько 1000 м3  ґрунту. В зв’язку з виконанням робіт в обмеженому просторі частину ґрунту довелось переміщували за місце аварії. В ліквідації аварії приймало участь 19 працівників  та 8 одиниць техніки ІКВВКП. В зв’язку з відсутністю технічної можливості екскаватора ІКВВКП забезпечити достатній доступ до місця аварії для її усунення (не вистачало довжини стріли ковша), додатково було залучено екскаватор ТОВ «Тайм» і лише злагоджена робота двох екскаваторів забезпечила можливість виконати земляні роботи в достатньому обсязі та усунути аварію. Водопостачання частково призупиняли на  2 дні, замість можливих 7-8.

При безпосередньому усуненні аварійної ситуації  було збудовано оглядовий колодязь та усунено витоки стічних вод. Збудований оглядовий колодязь, в майбутньому забезпечить можливість обслуговування колектору вниз по пров. Олександрівському та вверх по вул. Муравській.

Користуючись нагодою висловлюємо подяку всім працівникам ІКВВКП,  які брали участь в усуненні аварії: головному інженеру Кочурі Миколі Михайловичу, майстру каналізаційних мереж Івченко Сергію Володимировичу, працівникам  дільниці обслуговування каналізаційних мереж: Кривулі Юрію Олексійовичу, Єрьоменко Ігорю Володимировичу, Сябро Сергію Олександровичу, Кирильченко  Руслану Сергійовичу, Матущенко Віталію Васильовичу, Стрельцову Сергію Олександровичу, Ткаченко Євгенію Миколайовичу, Власенко Юрію Олеговичу, Живолуп Владиславу Миколайовичу, працівникам автогосподарства: Старікову Ігорю Володимировичу, Болотньому Євгенію Дмитровичу, Сердюкову Олександру Павловичу, Нефьодову Віктору Сергійовичу, Орлову Ігорю Миколайовичу, Кіченко Миколі Олександровичу, Крисенко Олександру Олексійовичу, Полов’ян Юрію Вікторовичу.

Особлива подяка небайдужим жителям м. Ізюм: Гуро Андрію Івановичу, Борщ Віталію Миколайовичу, Мамон Світлані Валеріївні.

Просимо вибачення за завдані незручності споживачам наших послуг, особливо мешканцям вул. Муравська та пров. Олександрівського.

Ми не так часто висвітлюємо свою роботу, не тому що нам нічого сказати, а тому що нам цілодобово потрібно працювати. Працювати при вісімдесяти відсотковій зношеності мереж та при сімдесяти відсотковому забезпеченню тарифу. Майже кожного дня нам необхідно знаходити способи вирішення складних проблем,  приймати рішення та брати на себе відповідальність, і повірте  — це набагато складніше, ніж знімати упереджені, критиканські  відеоролики та змонтувавши їх на свій лад, розміщувати у соціальних мережах, як це роблять деякі так звані опозиційні депутати. Така наша суб’єктивна думка, а висновки робити Вам, шановні абоненти ІКВВКП.

Дякуємо всім Вам за порозуміння, бажаємо здоров’я та чистої води.

Директор ІКВВКП Зубко М.А.

Інформація про проведення Ізюмським КВ ВКП планово-попереджувальних робіт

Сентябрь 20th, 2021

21.09.2021 р. з 10-00,  в  зв’язку з проведенням ремонтних відновлювальних робіт на водопровідній насосній станції 2-го підйому Ізюмського водозабору,  буде  призупинена подача води на місто. Без води перебуватимуть всі організації та заклади, що розташовані в центральній  частині міста,  районі приладобудівного заводу, мікрорайони «Гончарівка», «Піски», район вул. Замостянської, вул. Московської, вул. Народної , вул. Крем. Квартала. Можливе зниження тиску в водопровідних мережах мікрорайону залізничного ринку.

Водопостачання буде відновлено після завершення робіт.

Головний інженер ІКВ ВКП                              Кочура М.М.

Інформація про проведення Ізюмським КВ ВКП ремонтних робіт

Сентябрь 16th, 2021

В зв’язку з проведенням аварійно-відновлюваних робіт на  самопливному  каналізаційному  колекторі  по провулку Олександрівському, який забезпечує водовідведення з центральної частини міста, району проспекту Незалежності та приладобудівного заводу з прилеглими  до них  вулицями з метою зменшення кількості стічних вод та недопущення забруднення природного середовища 17.09.21 року з 00 годин 00 хвилин  до 14 годин буде призупинена подача води на центральну частину міста, нижнє місто, район ІПЗ, Веприцький хутір, район Крем”янецького кварталу.

Велике прохання до мешканців вищеназваних районів обмежити використання води в побуті 17.09.21 року з метою зменшення стоків у каналізаційну систему міста.

Водопостачання буде відновлено після закінчення робіт.

Інформація про проведення Ізюмським КВ ВКП ремонтних робіт

Сентябрь 14th, 2021

В зв’язку з руйнуванням ділянки загальноміського самопливного каналізаційного колектору по провулку Олександрівському, який забезпечує водовідведення з центральної частини міста, району проспекту Незалежності та приладобудівного заводу з прилеглими  до них  вулицями з метою зменшення кількості стічних вод та недопущення забруднення природного середовища 15.09.21 року з 00 годин 00 хвилин буде призупинена подача води на центральну частину міста, нижнє місто, район ІПЗ, Веприцький хутір, район Крем”янецького кварталу.

На час ліквідації аварії на окремі заклади (ДНЗ, загальноосвітні школи, лікарні) буде здійснюватись підвезення питної води автотранспортом ІКВ ВКП.

Водопостачання буде відновлено після закінчення робіт.

Головний інженер ІКВ ВКП                              Кочура М.М.

ПЛАН заходів Ізюмського КВ ВКП з 06.09.2021 р. по 12.09.2021 р.

Сентябрь 7th, 2021
№ з/п Назва заходу Дата та час проведення Місце проведення Відповідальний виконавець
1 Прочищення самопливного каналізаційного колектора вул. Муравська — провулок  Олександрівський. 06-12.09.2021 Вул. Муравська

пров. Олександрівський

Майстер каналізаційних мереж
2  Планова заміні пожежних гідранті на мережах водопостачання  міста .

про-т Незалежності 57,

вул. Леваневського 27,

пров. Колодязний 2.

До кінця тижня про-т Незалежності 57, вул. Леваневського 27, вул. Приладобудівників 139,

пров. Колодязний 2.

Начальник служби з водопостачання.

Майстер з експлуатації водопровідних мереж

3 Ремонт оглядового колодязя на мережах водопостачання

вул. В.Бескорсого

07.09.2021 р. вул. В.Бескорсого Начальник служби з водопостачання, Майстер з експлуатації водопровідних мереж
4 Очистка мулових карт №1 До кінця тижня. вул. Маршала Федоренко, 4 Інженер-технолог МОСК
5 Усунення витоку води на мережах водопостачання

вул. В.Висоцького 29 ,

8.09.2021р вул.

В. Висоцького

Начальник служби з водопостачання, Майстер з експлуатації водопровідних мереж
6 Усунення витоку води на мережах водопостачання

вул. Г. Жуковського 10

06.09.2021р. вул. Г. Жуковського 10 Начальник служби з водопостачання, Майстер з експлуатації водопровідних мереж
7 Виконання поточних заявок, що надходять до диспетчерської служби підприємства з

23.08.2021 р.

по

29.08.2021 р.

Начальник служби з водопостачання Майстер з експлуатації водопровідних мереж

Майстер каналізаційних мереж

ЗВІТ про проведення робіт по ІКВ ВКП за період 30.08.2021 р. по 05.09.2021 р

Сентябрь 7th, 2021
 1. Усунені пориви на водопровідних мережах по вул. Харківська 9-11, вул. Соборна 16 А, вул. Донецька 10.
 2. Виконана частина роботи по заміні водопровідної мережі по вул. Богдана Хмельницького.
 3. Виконана установка запірної арматури, приладу обліку води та чистку контррезервуарів по вул. Аеродромній.
 4. Завершений ремонт покрівлі на будівлі решіток МОСК.
 5. Усунені пориви в колодязях вул. Громова 38 , вул. Гастелло 39.
 6. Ліквідований порив каналізаційного самопливного колектора.
 7. Ліквідовано аварії на самопливних каналізаційних мережах по заявках, що надійшли до диспетчерської служби підприємства за адресами: вул. Залізнична 11, вул. Соборна 57, вул. Київська 36, вул.  Покровська 22.

Головний інженер  ІКВВКП                                      М.М. Кочура

Інформація про проведення Ізюмським КВ ВКП планово-попереджувальних робіт

Август 31st, 2021

В зв’язку з проведенням планово-попереджувальних робіт по очищенню та хлоруванню контррезервуарів по вул. Аеродромна  на мережах водопостачання Верхнього селища буде призупинена подача води 02.09.2021р. з 8-30 години в районі Верхнього селища (вул. Коцюбинського, вул. Висоцького, вул. Козацька, вул. Аеродромна. вул. Оскільска,  вул. Українська,  вул. Лізи Чайкіної, вул. Медова, вул. Миротворців, вул. Маршала Федоренка, вул. Черняхівського, вул. Громова, вул. 5 Лютого, вул. Шевченка та прилеглі до них вулиці,  району колишнього ІОМЗ  (вул. Пролетарська.  вул. Заводська та прилеглі до них вулиці), району залізничного ринку (вул. Київська, вул. Кооперативна, пров. Східний, вул. Педагогічна  та прилеглі до них вулиці).

Увага !!! Ізюмський КВВКП попереджує про необхідність здійснити достатній запас питної води.

Обов’язково !!!Після відновлення водопостачання, протягом 24 годин, вживати воду після її попереднього кип’ятіння.

ЗВІТ про проведення робіт по ІКВ ВКП за період 16.08.2021 р. по 22.08.2021 р.

Август 25th, 2021
 1. Усунені пориви на водопровідних мережах по вул. Старопоштова, 14, пров. Муравський, 24, вул. Черняхівського, 6-8.
 2. Завершені роботи по прочищенню самопливних каналізаційних колекторів центральної частини міста.
 3. Виконаний ремонт колодязя на каналізаційній мережі по вул. Київська.
 4. Ліквідовано порив на водоводі 1-го підйому Букінського водозабору.
 5. Завершені роботи з підготовки до ремонту 2-ї секції аеротенок МОСК.
 6. Встановлена запірна арматура Ду-200 мм на водогонах резервуарів по вул. Аеродромна.
 7. Замінені засувки на водопровідних мережах по вул. Старопоштова, 16 (Д-50 – 1 шт.), вул. Висока – вул. 5 Лютого (Д-150 мм – 2 шт.).
 8. Ліквідовано аварії на самопливних каналізаційних мережах по заявках, що надійшли до диспетчерської служби підприємства за адресами: вул. Різдвяна, 11, вул. Донця-Захаржевського, 5, вул. Григорія Жуковського, 6 – 8.

Головний інженер  ІКВВКП                                      М.М. Кочура

Сплатити за послугу
Пошук по сайту
Прилади обліку:
Шановний абоненте!
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство пропонує Вам передавати показники засобів обліку на електронну пошту ІКВ ВКП ikpvkp@i.ua до 20 числа щомісячно за формою: Особистий рахунок; ПІБ; Адреса; № лічильника; Дата; Показники; Контактний телефон.
Календар
Сентябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Вхід