Лабораторії

Лабораторії Ізюмського КВ ВКП.

Лабораторії являються структурними підрозділами Ізюмського КВ ВКП. Керівництво лабораторіями здійснює завідуючий лабораторій, який організовує роботу лабораторії і несе відповідальність за діяльність і стан роботи лабораторії, а також за матеріально-технічні цінності, організовує і забезпечує якісне виконання лабораторією всіх видів завдань покладених на неї, забезпечує конфіденційність результатів вимірювань.
Фахівці лабораторій мають відповідну підготовку в спеціальних галузях знань і видах діяльності:
— метрологічне забезпечення вимірювань;
— експлуатація й обслуговування устаткування і засобів вимірювання;
— математична обробка результатів вимірювань і їх аналізів;
— ведення записів результатів вимірювань в журнали установленої форми.
Приміщення лабораторії, в яких проводяться дослідження, по виробничій площі, розміщенню та монтажу обладнання і засобів вимірювальної техніки, забезпеченню в них умов праці, відповідають нормативним документам на методи випробувань, санітарним нормам і правилам, вимогам техніки безпеки, охорони праці, пожежної безпеки та щодо захисту навколишнього середовища. Лабораторні приміщення обладнані опаленням, водопостачанням, каналізацією, електропостачанням, штучним освітленням, механічною вентиляцією.
Робота в лабораторії проводиться згідно інструкцій з техніки безпеки та протипожежної безпеки, охорони праці та захисту навколишнього середовища при виконанні досліджень в лабораторії, які затверджені директором ІКВ ВКП і розміщені в приміщеннях лабораторії в досупних для ознайомлення місцях.
Доступ сторонніх осіб у лабораторні приміщення заборонено.
Хімічна лабораторія контролю якості питної води здійснює виконання досліджень природної та питної води на відповідність установленого стандарту, а саме ДСанПіН 2.2.4-171 -10 «Вода питна призначена для споживання людиною», контролює процес хлорування води на дільниці водопостачання. Компетентність лабораторії підтверджена актом про атестацію лабораторії № 65 від 4.11.2013 року.
Об’єктом досліджень лабораторії є природна та питна вода. Хімлабораторія контролю якості питної води досліджує склад і властивості природної та питної води:
— в місцях водозабору (з свердловин Букінського та Ізюмського водозаборів);
— перед надходженням в мережу (з резервуарів, в яких відбувається хлорування природної води);
— в розподільчій мережі (з контрольних точок відбору на мережах міста).
Хімічна лабораторія по контролю якості очистки стічних вод виконує лабораторний контроль стічних вод, надає необхідну інформацію технологу МОСК для керуванням виробничим процесом. Лабораторії виданий акт про атестацію за № 66 від 4.11.2013 року. Лабораторія виконує дослідження стічних, зворотних та поверхневих вод. Допустимий вміст забруднюючих речовин встановлюється дозволом на спеціальне водокористування, виданий державною екологічною інспекцією.

Сплатити за послугу
Пошук по сайту
Прилади обліку:
Шановний абоненте!
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство пропонує Вам передавати показники засобів обліку на електронну пошту ІКВ ВКП ikpvkp@i.ua до 20 числа щомісячно за формою: Особистий рахунок; ПІБ; Адреса; № лічильника; Дата; Показники; Контактний телефон.
Календар
Июнь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Вхід