Шановні мешканці м.Ізюма та Ізюмського району!

Звертаємося до Вас з проханням легалізувати всі незаконні підключення до мереж водопостачання та водовідведення в найкоротший термін для уникнення непорозумінь та забезпечення всіх споживачів питною водою в повному обсязі.
На сьогоднішній день Ізюмське КВ ВКП обслуговує 469 юридичних абонентів та 19739 фізичних.
Проблема крадіжок в системі ЖКГ виникла відразу з появою самого ЖКГ. Про які б міські комунікації не йшлася мова,завжди знайдуться беручкі люди, які прагнуть підключитися нелегально до мереж води чи каналізації, не бажаючи платити за спожиті послуги та заощаджувати на цьому кошти. Але будь-яка економія коштує грошей. І часто виходить так, що одні економлять, а інші через це змушені переплачувати.
Така ситуація – неприйнятна і неприпустима. ІКВ ВКП посилило боротьбу з крадіжками. Фахівці підприємства проводять інвентаризацію та моніторинги з метою виявлення несанкціонованих підключень до мереж та крадіжок та притягнення винних до відповідальності. Тих абонентів, які і надалі будуть «економити» чекає відключення від мереж та накладання штрафів за пропускною спроможністю труби.
Тож звертаємося до Вашого здорового глузду – перестаньте порушувати закони, у Вас є реальна можливість легалізувати взаємини з ІКВ ВКП. Адже від того, що і як ми сплачуємо сьогодні, залежить скільки ми будемо платити завтра і послуги якої якості нам будуть надані.

Комментарии закрыты.

Сплатити за послугу
Пошук по сайту
Прилади обліку:
Шановний абоненте!
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство пропонує Вам передавати показники засобів обліку на електронну пошту ІКВ ВКП ikpvkp@i.ua до 20 числа щомісячно за формою: Особистий рахунок; ПІБ; Адреса; № лічильника; Дата; Показники; Контактний телефон.
Календар
Октябрь 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг   Ноя »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Вхід