Інформація для Споживачів щодо заміни засобів обліку води

ІКВ ВКП повідомляє: лічильник води, в якого закінчився термін експлуатації, встановлений заводом виробником, для продовження розрахунків за спожиті послуги централізованого водопостачання та водовідведення, необхідно замінити на: новий лічильник води або на лічильник води, який відповідає нормативно правовим актам, що містять вимоги до таких засобів вимірювальної техніки (частина 4 статті 8 ЗУ « Про метрологію та метрологічну діяльність», від 5 червня 2014 року № 1314-VII).

Послуги, в тому числі, з заміни лічильників води, що надаються Ізюмським комунальним виробничим водопровідно-каналізаційним підприємством, надаються платно за рахунок коштів споживачів (замовників), окрім випадків прямо передбачених діючим законодавством України.
Діючим законодавством України не передбачено безоплатне надання послуг з заміни засобів обліку, в разі закінчення терміну експлуатації встановленого виробником.

Згідно пункту 9 Постанови КМУ №630 від 21.07.2005 року «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» у квартирі (будинку садибного типу) роботи з установлення засобів обліку води і теплової енергії (далі — квартирні засоби обліку) проводяться спеціалізованою організацією, виконавцем, виробником чи постачальником за рахунок коштів споживача.

Згідно Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 04.10.2013 року №131 Ізюмському комунальному виробничому водопровідно-каналізаційному підприємству встановлено вимоги щодо провадження інших окрім ліцензованих видів діяльності, так зокрема право надавати інші допоміжні комерційні послуги ( в тому числі монтаж, заміна лічильників) ІКВ ВКП може лише в разі беззбитковості.

Таким чином, ІКВ ВКП не повинне безкоштовно надавати послуги з заміни засобів обліку, в яких завершився строк експлуатації встановлений заводом виробником.

Адміністрація ІКВ ВКП

Комментарии закрыты.

Сплатити за послугу
Пошук по сайту
Прилади обліку:
Шановний абоненте!
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство пропонує Вам передавати показники засобів обліку на електронну пошту ІКВ ВКП ikpvkp@i.ua до 20 числа щомісячно за формою: Особистий рахунок; ПІБ; Адреса; № лічильника; Дата; Показники; Контактний телефон.
Календар
Январь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя   Фев »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Вхід