Шановні споживачі!!!

         З 4 листопада 2016 року набули чинності тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, на послуги з централізованого постачання холодної води та на послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), до складу яких включено витрати на періодичну повірку, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів обліку.

                                               ПОРЯДОК
                     подання засобів вимірювальної техніки 

                   на періодичну повірку, обслуговування та ремонт

         ІКВ ВКП не пізніше ніж за місяць до настання строку проведення періодичної повірки засобу вимірювальної техніки або протягом трьох робочих днів з дня отримання відомостей про необхідність його ремонту інформує про це споживача шляхом надсилання повідомлення рекомендованим листом з повідомленням про вручення або в інший спосіб, що підтверджуватиме отримання його споживачем.
Споживач забезпечує у зазначений в повідомленні строк доступ представника ІКВ ВКП до засобу вимірювальної техніки.
У разі неможливості споживача у зазначений строк забезпечити доступ представника ІКВ ВКП до засобу вимірювальної техніки для проведення демонтажу для його періодичної повірки споживач не пізніше ніж за 10 календарних днів до настання такого строку інформує про це виконавця шляхом надсилання рекомендованого листа з повідомленням про вручення або в інший спосіб, що підтверджуватиме отримання виконавцем відповідної інформації.
Інший строк доступу до засобу вимірювальної техніки споживач та виконавець узгоджують, зокрема шляхом обміну листами.
Представник ІКВ ВКП пред’являє споживачеві направлення (посвідчення), видане йому виконавцем, для проведення періодичної повірки або ремонту засобу вимірювальної техніки, а також у разі потреби демонтажу такого засобу.
Демонтаж засобу вимірювальної техніки проводиться представником ІКВ ВКП виключно у присутності споживача та оформляється актом .
До початку демонтажу засобу вимірювальної техніки представник ІКВ ВКП:
— здійснює огляд засобу вимірювальної техніки щодо відсутності механічних пошкоджень та ознак самовільного втручання в його роботу;
— перевіряє наявність та цілісність пломб, стан різьбових з’єднань, наявність відбитків повірочного тавра.
На час проведення періодичної повірки або ремонту засобу вимірювальної техніки ІКВ ВКП встановлює тимчасовий засіб вимірювальної техніки.
Після демонтажу засобу вимірювальної техніки ІКВ ВКП забезпечує його транспортування для проведення періодичної повірки або ремонту.
Після проведення періодичної повірки або ремонту ІКВ ВКП у строк, зазначений в акті про демонтаж засобу вимірювальної техніки, забезпечує транспортування засобу вимірювальної техніки для його монтажу.
Споживач забезпечує у строк, зазначений в акті про демонтаж засобу вимірювальної техніки, доступ представника ІКВ ВКП до місця монтажу засобу вимірювальної техніки.
У разі неможливості споживача у зазначений строк забезпечити доступ представника ІКВ ВКП до місця монтажу засобу вимірювальної техніки споживач не пізніше ніж за п’ять календарних днів до настання такого строку інформує про це виконавця шляхом надсилання рекомендованого листа з повідомленням про вручення або в інший спосіб, що підтверджуватиме отримання виконавцем відповідної інформації.
Інший строк доступу до місця монтажу засобу вимірювальної техніки споживач та виконавець узгоджують, зокрема шляхом обміну листами.
Представник ІКВ ВКП, який прибув для проведення монтажу засобу вимірювальної техніки, пред’являє споживачеві відповідне направлення (посвідчення), видане йому ІКВ ВКП.
Монтаж засобу вимірювальної техніки проводиться представником ІКВ ВП виключно у присутності споживача та оформляється актом
Опломбування засобу вимірювальної техніки здійснюється представником ІКВ ВКП у день його монтажу, про що зазначається в акті про монтаж засобу вимірювальної техніки.
                                            ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!
Згідно п.15 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою КМУ від 21.07.2005р. № 630, періодична повірка засобів обліку проводиться у строк, що не перевищує один місяць, якщо засіб обліку води не придатний до експлуатації, плата за надані послуги здійснюється згідно норм споживання.
Якщо засіб вимірювальної техніки, який належить Споживачеві, не пройшов періодичну повірку,(про що свідчить Довідка про непридатність законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки), тимчасовий засіб вимірювальної техніки , який є його власністю ІКВ ВКП, повертається підприємству і ні за яких умов не може використовуватися як постійний засіб обліку при розрахунках між ІКВ ВКП та Споживачем.
Директор ІКВ ВК             Зубко М.А.

Комментарии закрыты.

Сплатити за послугу
Пошук по сайту
Прилади обліку:
Шановний абоненте!
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство пропонує Вам передавати показники засобів обліку на електронну пошту ІКВ ВКП ikpvkp@i.ua до 20 числа щомісячно за формою: Особистий рахунок; ПІБ; Адреса; № лічильника; Дата; Показники; Контактний телефон.
Календар
Январь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек   Фев »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Вхід