Інформація про будівництво нової нитки дюкерого переходу через річку Сіверський Донець в місті Ізюм.

Дюкер – це трубопровід, прокладений по дну або під дном водойми . Місто Ізюм має в розпорядженні два діючих дюкери, один з яких  з’єднує дві частини напірного водогону,  що забезпечуючує  питною водою центральну частину міста та мікрорайон Приладобудівного заводу. Збудований на початку 70-х років, він  цілодобово експлуатується в умовах високої вологості та підвищеного навантаження зовнішньою силою ( течія, крига) майже п’ятдесят років. На теперішній час перебуває в частково аварійному стані.

Відповідно до програми поступової заміни найбільш зношених ділянок,  ІКВ ВКП проводить будівництво і реконструкцію об’єктів водопостачання, водовідведення та відповідних мереж.. Після реконструкції водопровідної  насосної станції Ізюмського водозабору наступним об’єктом став перехід водогіну другого підйому через річку Сіверський Дінець.  Попередньо зварена на березі в нитку довжиною 140 метрів, сталева труба Ду — 325 мм. була перевірена підвищенним тиском на міцність та герметичність. Першого листопада силами  служб та підрозділів ІКВ ВКП труба протягнута з лівого на правий берег річки. Попереду ще будівництво нової камери з запірною арматурою та перепідключення до діючого водогону.

Переглянути  додатково відеоматеріал будівництва дюкерного переходу можна за інтернет адресою:  https://youtu.be/uuku36swmdY

SONY DSC  SONY DSC  SONY DSC

SONY DSC  SONY DSC  SONY DSC

SONY DSC  SONY DSC  SONY DSC

SONY DSC  SONY DSC  SONY DSC

SONY DSC   SONY DSC  SONY DSC

 

 

Комментарии закрыты.

Сплатити за послугу
Пошук по сайту
Прилади обліку:
Шановний абоненте!
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство пропонує Вам передавати показники засобів обліку на електронну пошту ІКВ ВКП ikpvkp@i.ua до 20 числа щомісячно за формою: Особистий рахунок; ПІБ; Адреса; № лічильника; Дата; Показники; Контактний телефон.
Календар
Ноябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт   Дек »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Вхід