Щодо стану забезпечення централізованого водопостачання та водовідведення м. Ізюм та Ізюмського району

Станом на сьогодні Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство здійснює виробничі процеси в штатному режимі з метою забезпечення безперебійного надання якісних послуг водопостачання та водовідведення споживачам.
Певні обмеження запроваджено щодо прийому споживачів, проте це вимушений захід для спільної безпеки.
Виробничі процеси та контроль за якістю питної води здійснюються з суворим дотриманням діючих нормативів.
За інформацією органів охорони здоров’я — миття рук є одним із найбільш ефективних способів запобігання поширенню вірусів, зокрема коронавірусу COVID-19.
Таким чином під час глобальної пандемії один з найдешевших, найпростіших та найважливіших способів запобігти поширенню вірусу – часто мити руки з милом.
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство в цей складний час працює для Вас та робить все можливе за для забезпечення безперебійного та якісного водопостачання.

Комментарии закрыты.

Сплатити за послугу
Пошук по сайту
Прилади обліку:
Шановний абоненте!
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство пропонує Вам передавати показники засобів обліку на електронну пошту ІКВ ВКП ikpvkp@i.ua до 20 числа щомісячно за формою: Особистий рахунок; ПІБ; Адреса; № лічильника; Дата; Показники; Контактний телефон.
Календар
Март 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев   Апр »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Вхід