Святе джерело «Кириченкова криниця» теж потребує догляду

Джерело з чистою цілющою водою, поруч з яким стоїть каплиця-купальня, скупавшись в якій, за переказами, можна змити гріхи, позбутися недуг і набратись сил й здоров’я. Криниця, що розташована неподалік від Свято-Воздвиженського кафедрального собору в місті Ізюм – не просто холодний струмок. За легендою, воду, що зцілила від сліпоти юну дочку козака Кириченка, вважають даром Божим. Поруч з джерелом споруджено церкву на честь Піщанської ікони Божої Матері. Щорічно Святе джерело відвідують тисячі паломників з різних куточків країни.

Це джерело яке самовиливається під природним тиском, з температурою води протягом року від +6 до +8 градусів. Разом із водою на поверхню виносяться частки ґрунту та пісок, який відкладається в оголовку криниці. Даний осад потребує періодичного видалення так як він складає опір самовиливу джерела, що призводить до періодичного викиду цього осаду  через переливну трубу до місця водорозбору та до купальні.

Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство за допомогою мулосмоктувального обладнання машини комбінованої КО-503 ІВК-16, що була нещодавно отримана підприємством за сприянням міського голови Марченко Валерія Віталійовича,  виконує очищення Кириченкової криниці та проведе її гіперхлорування для забезпечення відповідності нормативним санітарно-гігієнічним показникам якості питної води.

Ці заходи знов дозволять споживати воду зі Святого джерела.

Бажаю Всім Ізюмчанам та гостям міста  здоров’я та чистої води.   

Директор ІКВВКП   Зубко М.А.

Комментарии закрыты.

Сплатити за послугу
Пошук по сайту
Прилади обліку:
Шановний абоненте!
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство пропонує Вам передавати показники засобів обліку на електронну пошту ІКВ ВКП ikpvkp@i.ua до 20 числа щомісячно за формою: Особистий рахунок; ПІБ; Адреса; № лічильника; Дата; Показники; Контактний телефон.
Календар
Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг   Окт »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Вхід