Інформація про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство інформуєспоживачів, про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Розрахунки даних тарифів виконано у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги».

Планований розмір тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і інша інформація, передбачена «Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від  05.06.2018р. №130, оприлюднюється з метою одержання  зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційних вебсайтах в мережі Інтернет: Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади http://city-izyum.gov.ua/, Оскільської сільської ради Ізюмского району Харківської області http://oskilskasilrada.gov.ua/, Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства http://izyumvoda.inf.ua/.

Зауваження і пропозиції до проєкту акту регуляторного впливу – проекту рішення «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» приймаються, відповідно до «Порядку інформування споживачів при намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунгруванням такої необхідності», протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою: Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство, вул.Чумацька, б.11, м.Ізюм, 64303, приймальня, тел. (05743) 2-23-68, e-mail:ikpvkp@ukr.net., та, в письмовому вигляді, строком один місяць, відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з дня оприлюднення матеріалів на офіційних вебсайтах: Ізюмської міської об`єднаної територіальної громади http://city-izyum.gov.ua/ в лінку регуляторна політика та за адресою: м.Ізюм, пл.Центральна,1, кім.38., Харківська обл.,64300 і Оскільської сільської ради Ізюмского району Харківської області http://oskilskasilrada.gov.ua/. та за адресою Ізюмський р-н, с.Оскіл, б.1, кім.1., Харківська обл., 64340

Директор ІКВ ВКП                                               Михайло ЗУБКО

Комментарии закрыты.

Сплатити за послугу
Пошук по сайту
Прилади обліку:
Шановний абоненте!
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство пропонує Вам передавати показники засобів обліку на електронну пошту ІКВ ВКП ikpvkp@i.ua до 20 числа щомісячно за формою: Особистий рахунок; ПІБ; Адреса; № лічильника; Дата; Показники; Контактний телефон.
Календар
Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт   Дек »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Вхід