Водовідведення районів

Водовідведення центральної частини міста та мікрорайону ІКПЗ.

Стічні води з частини мікрорайону ІПЗ надходять по системі самопливних колекторів на КНС-8 . По напірному колектору стічні води надходять до системи самопливних колекторів центральної частини міста. Стоки від споживачів центральної частини міста по системі самопливних колекторів діаметром від 100 мм до 500 мм потрапляють до головного самопливного каналізаційного колектору Д 900-1200 мм, по якому стічні води потрапляють до головної каналізаційної насосної станції КНС-1. З КНС-1 по напірному трубопроводу Д-500 мм стічні води подаються на загальноміські очисні споруди каналізації.

 

Водовідведення району Гончарівка та Поворотка.

Стічні води від споживачів житлового масиву вул.Паркової та прилеглих до неї вулиць потрапляють до КНС «Паркова». Стічні води лікарняного містечка Тубдиспансеру збираються на КНС «Тубдиспансер». По напірним колекторам стоки перекачуються до КНС-4 «Лісгосп».
З КНС «Лісгосп» стічні води колекторів потрапляють до КНС-6 «Молокозавод».
КНС-6 «Молокозавод» здійснює перекачку стічних вод на головну каналізаційну насосну станцію КНС-1 «Центральна».

Водовідведення районів ІОМЗ та ІТРЗ

Каналізаційні стоки житлового мікрорайону ІОМЗ по системі самопливних колекторів надходять до КНС-7. По напірному колектору вони перекачуються надходять до міських очисних споруд каналізації.
Стічні води житлового селища району ІТРЗ – вул. Київській та прилеглих до них вулиць надходять до КНС-11. По напірному та системі самопливних колекторів стоки надходять на КНС-9 .
По напірному трубопроводу з КНС- 9 стоки надходять на міські очисні споруди каналізації.

Сплатити за послугу
Пошук по сайту
Прилади обліку:
Шановний абоненте!
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство пропонує Вам передавати показники засобів обліку на електронну пошту ІКВ ВКП ikpvkp@i.ua до 20 числа щомісячно за формою: Особистий рахунок; ПІБ; Адреса; № лічильника; Дата; Показники; Контактний телефон.
Календар
Июнь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Вхід