Перелік заходів щодо недопущення порушень правил безпеки при роботі в колодязях та колекторах

За попередньою інформацією 25.05.2021 року через викид метану в каналізаційний колектор загинули 11 працівників та 7  постраждали  на очисних спорудах в  п. Дмитріадовка, Ростовської області , зазначені очисні споруди, за принципом дії аналогічні очисним спорудам ІКВ ВКП.

Враховуючи зазначене, а також підвищенням температури навколишнього середовища (що відповідно підвищує небезпеку виконання робіт в колодязях), на червень 2021 року заплановано виконання наступних заходів:

  1. Начальнику служби з водовідведення, майстру каналізаційних мереж провести обстеження об’єктів водовідведення (очисних споруд, каналізаційних станцій), щодо:

— наявності засобів індивідуального захисту;

— безпечності та надійності конструкційних елементів (драбин, скоб, помостів)

— систем вентиляції;

— іншого устаткування, обладнання.

  1. Начальнику служби з водопостачання , майстру з ремонту водопровідних мереж , начальнику служби з водовідведення, майстру каналізаційних мереж провести з працівниками підрозділів позапланові інструктажі з питань техніки безпеки під час робіт в колодязях та колекторах. Зокрема приділити увагу необхідності дотримання згідно норм охорони праці, кількісного складу груп працівників, що виконують роботи в колодязях та інших об’єктах підприємства.
  2. Головному інженеру , провідному інженеру з охороні праці, перевірити наявність, придатність і термін дії засобів захисту органів дихання і страхувальних елементів.

Директор ІКВВКП                                                                     Зубко М.А.

Комментарии закрыты.

Сплатити за послугу
Пошук по сайту
Прилади обліку:
Шановний абоненте!
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство пропонує Вам передавати показники засобів обліку на електронну пошту ІКВ ВКП ikpvkp@i.ua до 20 числа щомісячно за формою: Особистий рахунок; ПІБ; Адреса; № лічильника; Дата; Показники; Контактний телефон.
Календар
Май 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр   Июн »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Вхід